Про нас

Виготовляємо поліграфічну продукцію

Доставка

Доставка замовленої продукції може здійснюватися кур’єром BS-GROUP, Укрпоштою, Новою поштою за вибором замовника.

Замовник також може забрати замовлення самостійно в офісі компанії.

Доставка продукції загальною вартістю понад 500,00 грн в межах міста Харкова здійснюється кур’єром BS-GROUP безкоштовно. Доставка продукції загальною вартістю до 500,00 грн., кур’єром BS-GROUP в межах міста Харкова становить 50,00 грн.

Безкоштовна доставка в інші населені пункти Харківської області та України здійснюється за умови вартості замовлення понад 750 грн. Доставка продукції загальною вартістю менше 750 грн, оплачується замовником згідно тарифами компанії – перевізника.

Відправлення замовлення здійснюється або за умови повної попередньої оплати замовлення, або за умови попередньої подвійної оплати вартості доставки за тарифами поштової компанії.

У випадку, якщо замовник попередньо оплатив лише подвійну вартість доставки та не отримав замовлення в пункті видачі поштової компанії протягом 5 календарних днів, замовлення повертається відправнику, оплата подвійної вартості доставки не повертається.

Оплата

Оплата замовленої продукції може здійснюватися готівковим або безготівковим розрахунком, у тому числі з рахунку юридичної особи (закладу освіти, власника, відділу освіти тощо).

Оплата готівкою проводиться під час отримання замовлення в офісі BS-GROUP або доставки кур’єром BS-GROUP. Також можлива оплата післяплатою при отриманні замовлення у пункті видачі поштової компанії.

У випадку оплати готівкою або післяплатою видається квитанція. У випадку оплати з розрахункового рахунку юридичної особи, укладається договір, надається рахунок та накладна, інші необхідні документи.

Отримайте кращі пропозиції

Краща якість продукції за доступною ціною!

Click edit button to change this text. 

Click edit button to change this text.

Доставка по Україні

_

Краща якість

_

Кращі пропозиції

_

Безпечні платежі

_